• חדש
YIJU רך ערמות של טבעות Teethers Stackable פיתוח מיומנויות מוטוריות Strees הקלה עורם קוביות 6-18 חודשים, בנים בנות בן יומו פעוטות - ללא קואלה

YIJU רך ערמות של טבעות Teethers Stackable פיתוח מיומנויות מוטוריות Strees הקלה עורם קוביות 6-18 חודשים, בנים

ILS 22.48
כמות
בחנות.

אתה יכול להחזיר את הפריט מכל סיבה : לא דמי משלוח.הפריט חייבים להיות מוחזרים במצב חדש ולא משומש.ללכת את ההוראות כדי להתחיל את החזרה.להדפיס את החזרת תווית משלוח.שולחים את זה!.אתה יכול להחזיר את הפריט מכל סיבה : לא דמי משלוח.הפריט חייבים להיות מוחזרים במצב חדש ולא משומש.ללכת את ההוראות כדי להתחיל את החזרה.להדפיס את החזרת תווית משלוח.שולחים את זה!.גזע צעצועים חינוכיים : את הערמה מעגל צעצועים יכול לערום בכל צורה בכל סדר.אז זה יכול לשפר את ילדי יצירתיות ומיומנויות מעשיות, לשפר את שלהם תיאום עין-יד, לחזק את החינוך המוקדם הידע.כל גומי רך מודפס עם בולטות תבניות כדי לעזור הקטנות הראשונית הארה ולשפר תצפית.בטוח חומר : הוא משתמש פרימיום באיכות מזון סיליקון, BPA-חינם.אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי ילדים יכולים לשחק, לנשוך.זה לא משתמש בצבע, כך שאתה לא תדאג, כי הצבע יהיה לקלף או הילד שלך יהיה לבלוע את הצבע.בטוח החומר יכול להיות מעוקר עם מים חמים או קיטור.הגה : יש חור קטן בתחתית כל רך מעגל.הטבעת הצעצוע הוא מאוד רך, קל לסחוט.פעוטות ותינוקות יכול לסחוט אותו כדי ליצור קול צייצני לשחק, לעזור הקטנות שמיעה פיתוח.קלאסי לערום מעגל צעצוע : את הערמה טבעות צעצוע התינוק כולל הגדלים והצבעים.זה מאוד עוזר לפעוטות לזהות את צבע וגודל.מתנה מושלמת לתינוק : הילדים פאזל למשחק אשר עוזר לילדים להבין את העולם באופן מקיף יותר.לערום לשחק מסייע לשפר את תיאום עין-יד בזמן אחיזה, ללחוץ, לערום במהלך המשחק כדי לשפר הקטנות מיומנויות מוטוריות.תיאור : - קלאסיקה לערום מעגל צעצוע : את הערמה טבעות צעצוע התינוק כולל הגדלים והצבעים.זה מאוד עוזר לפעוטות לזהות את צבע וגודל. - הגה : יש חור קטן בתחתית כל רך מעגל.הטבעת הצעצוע הוא מאוד רך, קל לסחוט.פעוטות ותינוקות יכול לסחוט אותו כדי ליצור קול צייצני לשחק, לעזור הקטנות שמיעה פיתוח. - כשל חומר : הוא משתמש פרימיום באיכות מזון סיליקון, BPA-חינם.אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי ילדים יכולים לשחק, לנשוך.זה לא משתמש בצבע, כך שאתה לא תדאג, כי הצבע יהיה לקלף או הילד שלך יהיה לבלוע את הצבע.בטוח החומר יכול להיות מעוקר עם מים חמים או קיטור. גזע צעצועים חינוכיים : את הערמה מעגל צעצועים יכול לערום בכל צורה בכל סדר.אז זה יכול לשפר את ילדי יצירתיות ומיומנויות מעשיות, לשפר את שלהם תיאום עין-יד, לחזק את החינוך המוקדם הידע.כל גומי רך מודפס עם בולטות תבניות כדי לעזור הקטנות הראשונית הארה ולשפר תצפית. - מתנה מושלמת לתינוק : החידה של ילדים למשחק, אשר עוזר לילדים להבין את העולם באופן מקיף יותר.לערום לשחק מסייע לשפר את תיאום עין-יד בזמן אחיזה, ללחוץ, לערום במהלך המשחק כדי לשפר הקטנות מיומנויות מוטוריות.מפרט : חומר : Silicone Size תרשים : (D*H)9.5x12cm/3.74x4.72inch Koala8.4x7.8cm/3.31x3.07inch Package כולל : 1 סט ערמות של טבעות מעגל Toy Note : 1. זה לא תינוק צעצוע , בבקשה לקחת מן הילדים להימנע מלאכול.2. בבקשה לאפשר מעט שגיאה עקב מדידה ידנית.3. בשל ההבדל בין צגים שונים, התמונה עשויה שלא לשקף את הצבע המקורי של הפריט.תודה!4. מאחל לך נפלא קניות אונליין!.

אודות המוצר

- Material:
Silicone
Size Chart:
(D*H)9.5x12cm/3.74x4.72inch :
Koala8.4x7.8cm/3.31x3.07inch :
Package Includes:
1 Set Stacking Rings Circle Toy :
1. This is not infant toy , please take away from kids to avoid eating. :
2. Please allow slightly error due to manual measurement. :
3. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
4. Wish you a wonderful on-line shopping! :

מבצעים דומים